Клас: 8
Тема:«Україна та Великобританія. Визначні місця Лондона та
Києва».
Узагальнюючий урок
Мета: узагальнити знання учнів з теми «Великобританія та Україна. Визначні
місця Лондона та Києва». Удосконалювати навички мовленнєвої діяльності; продовжувати
знайомити учнів з визначними пам’ятками нашої країни та країни, мову якої
вивчають. Стимулювати інтерес учнів до вивчення країнознавства Великобританії. Виховувати
почуття любові до рідної землі та поваги до інших народів.
Наочність:комп’ютер,відео про Україну
та Великобританію, стенд з ілюстраціями визначних місць Лондона та Києва, роздатковий
матеріал.
Тип уроку: узагальнення і систематизація знань
Хід уроку
І.Вступна
частина
1.Постановка
теми і мети уроку: рольова гра.
Випереджувальне
завдання. Діти ,які заздалегідь підготували невеличкий діалог, демонструють
його . Усі учні класу,мають здогадатися, що за тему ми будемо обговорювати на уроці.
(Рольова
гра. Учні розігрують роль туристів,які приїхали до Лондону. Та обирають маршрут
для туру. Використовують карту, фотоапарат, та інші речі.)
T. Hello to everybody ! I am very glad to see you today at the lesson. The
subject of our today’s lesson is Great Britain and Ukraine. Sightseeing of
London and Kyiv. At first I suggest you fill this table:
( Метод прогнозування)
I know about Ukraine and Great Britain
|
I want to know about Ukraine
аnd Great
Britain
|
ІІ. Основна
частина
1.Представляється
пізнавальний матеріал про Україну та Великобританію.
Випереджальне завдання. Двоє учнів представляють
підготовлений заздалегідь матеріал про ці країни.
Учні використовують слайдові презентації. ( відеопрезентація 1 та 2 )
T:Do you know something about Ukraine ?Do you want to
know more? Listen the story about Ukraine, please. (Учень розповідає повідомлення)
And what about Great Britain? (Учень розповідає повідомлення)
And now, answer to my questions, please.
•What is the capital of Great Britain?
•And
what is the capital of Ukraine?
•What do you know about
these cities?
T:Do you want to see interesting video about it?
Перегляд відео сюжету
про столиці України та Великобританії. (відеосюжет 3)
2.Виконання завдань після перегляду відео ролика та
прослуховування доповідей учнів.
T:I think, you learnt about
these two countries enough.
What about
interesting quiz ?Do you want to play game?
Вікторина «Великобританія . Україна».
1 тур . Бліц-турнір
Проводжу швидке опитування, щоб визначити найкращого
ерудита.
T:Answer the questions.
1)What is the official name of country which we call
Great Britain?
2) What is the capital of Great Britain?
3) And what is the capital of Ukraine?
4) What is the“ Union Jack”?
5) What colours of Ukrainian flag?
6) What parts does Great Britain consist of?
7) What is the name of the present British Queen?
8) What river does Kyiv stand of?
2 тур. Гра «Що це?»
Учні співвідносять назви визначних місць з малюнками.
T:Match the pictures with the names of the sights.
•
The Tower of London •Zoloti Vorota(Golden Gate)
•Tower
Bridge
•Andriivskyi Uzviz
•The
House of parliament •National opera
•Westminster
Abbey •St.Sophia Cathedral
• Piccadilly Circus •Taras Shevchenko national
University
•St.Paul’s Cathedral • Kyievo-Pecherska Lavra
•Big
Ben • Khreschatyk
•Trafalgar Square
• Maidan
Nezalezhnosti
3
тур. Гра «Зашифроване слово»
Учні складають слова за номером літер в алфавіті.
T:You must guest the words. Look at the alphabet.
1)5,14,7,12,1,14,4 (England)
2)4,14,9,17,5,19
(Dniper)
3)20,8,1,13,5,20 (Thames)
4)11,25,9,23
(Kyiv)
3.Робота у малих групах
1. Гра «Шпаргалка»
Учні поділяються на групи. Кожна група отримує завдання.
Перша група отримує картку з текстом про Велику Британію, інша про Україну.
Учням пропонується вивчити даний матеріал, та розробити «шпаргалки» до даної
інформації. Учень з групи по колу має представити подану інформацію по
«шпаргалкам» іншим учням своєї групи.
2. Прийом «Коло Вена»
Малюю два кола, які перетинаються. Всередені пишемо, що спільного між Україною та Великобританією, а відміне з обох боків кола. Учні надають інформацію про країни, та описують що в них
відрізняється, та що є спільного.
ІІІ. Підсумок
T:Let’s summarize everything you know about Great Britain and Ukraine.
1)Гра « Кути»
Обираю фігуру або малюнок. За кількістю кутів у даній фігурі, пропоную варіанти завдання. Кожен кут має свій напрямок. Наприклад: назва, географічне
положення, столиця, визначні місця, правління державою та державні символи.
Учні мають дати відповідь на всі завдання.
|
2)Прийом: «
Дискусійна сітка Елвермана»
Так
|
Проблемне питання ???
|
Ні
|
Yes
|
Is Kyiv more attractive place for tourists than
London ?
|
No
|
Ставлю учням
проблемне запитання. Та пропоную висловити свою думку стосовно нього. Але учні
мають привести однакову кількість аргументів, як так, так і ні.
3)Fill that table, please.
Учні доповнюють
таблицю, яку заповнювали на початку уроку про те чого вони навилися.
I learnt about Great Britain and Ukraine
|
IV.Домашнє завдання
1)Середній рівень навчання
Скласти кросворд за темами «Великобританія», «Україна». Завдання
можна скласти українською мовою.
2)Достатній та високий рівень навчання
Скласти опитування за темами «Великобританія», «Україна».
V. Оцінювання
Додатки:
Відеосюжет 3
Відеосюжет 3
Відеопрезентації 1 та 2
Фото до визначних місць Лондона та Києва можна знайти у фотогалереї блогу
Немає коментарів:
Дописати коментар